čtvrtek 19. listopadu 2015

Vy se ptáte, já odpovídám 3.1

Krásné ráno Vám všem :)
děkuji za Vaše milé dotazy a hromadu chvály. Pokud někomu z Vás uniklo, můžete se zúčastnit soutěže na facebooku nebo instagramu a o dva různé balíčky, snad Vás potěší :)
A teď už k tomu co Vás zajímalo :)

Ahoj Verčo :) zajímalo by mě, jaký bude teď tvůj stravovací a tréninkový režim po soutěžích? Přidáš více sacharidů do makroživin? Kolikrát týdně budeš cvičit, cvičíš a praktikuješ po celý rok kardio/ HIIT nebo jen před soutěžní sezónou? Asi sis na současný režim hodně zvykla, že? :) Mockrát děkuji za info a přeji krásný víkend a v sobotu držím palce! :)
Ahoj Teri. Přesně ti to nedokážu říct, protože hodně záleží taky na tom, jak bude tělo spolupracovat nicméně na začátku  do stravy přidávám sacharidy, v podobě vloček do snídaně a jednou za týden ve větším množství po celý den. Trochu jsme taky zvedly tuky a bílkoviny, protože před závody už se držely docela nízko. Co se kardia týče, aktuálně dělám stále kardio na lačno, preferuju konstantní kardio. Nicméně trocha kardia mě provází po celý rok, už kvůli kondici. Tréninkový plán ještě nemám, ale určitě se s vámi o něj podělím :) Na režim jsme si jak říkáš zvykla a přijala už za normální :D Díky moc za podporu.

Ahoj Veru,
moc by mě zajímalo, ale pochopím, když tuto otázku vynecháš, jestli nemáš problémy s MS. Já jela před rokem!! nějakou dobu sacharidové vlny a MS jsem ztratila. Ted už jím normálně, podváhu nemám, ale MS stále nikde.

Ahoj, na tohle je docela komplikovaná odpověď, protože akutálně používám jako formu antikoncepce nitroděložní tělísko, které menstruaci potlačuje. Takže nedokážu posoudit, zda je to režimem nebo tělískem. Nicméně v tomto případě jsem klidná, doktor mě ujišťoval, že to ničemu neškodí (myslím v rámci toho tělíska). Od ostatních holek vím, že s návratem menstruace je to běh na dlouhou trať (některé holky čekaly i dva roky, než se vše vrátilo do normálu), určitě je dobré pohlídat si dostatečný příjem zdravých tuků, popřípadě navštívit lékaře a poradit se s ním :)

Ahoj Veru :)
Mě by zajímalo, jestli na vyrýsovaní svalů je potřeba omezit sacharidy i tuky nebo stačí jen sacharidy?

Ahoj, na to není jednoznačná odpověď, každé tělo reaguje jinak. Někomu stačí lehce ubrat sacharidy, někdo musí sáhnout i do tuků.

Ahoj Veru,
nevadí ti někdy, že nemůžeš jít třeba s přítelem na romantickou večeři a užít si jít bez výčitek z toho, že neznáš makra? Nebo u maminky si dát ke kafíčku štrúdl, s kamarádkama zmrzlinu, atd atd.. Vždyť tohle je šíííílený omezování a trpět to jen kvůli 2 minutám na pódiu mi připadá takový zvláštní... Nebo když máš za sebou náročný týden, seš ráda že žiješ a i přesto si dát budíka na tu čtvrtou a odjet si svoje povinné kardio... Vždyť tenhle život tě ani nemůže těšit, ne?
Díky moc za odpovědi, Kristýna.
Ahoj Kristýnko, ale právě že tenhle život mě těší. Kdyby mě netěšil, tak bych to přeci nedělala. S přítelem chodíme na jídlo do restaurace docela často, většinou mi výjdou vstříc a upraví to mým potřebám. Jestli sním kousek masa nebo ryby navíc neřeším. S kamarádkama si kávu klidně dám (jsou zvyklé, že zákusek oželím, navíc jsem jim nikdy neholdovala) a maminka už mi chystá doma zeleninu, protože ví, že ji mám ráda. A věř mi nebo ne, moje ranní kardio je můj ranní rituál, který jsem si už zažila tak, že když ho ráno nemám, přijde mi to divné. Tohle mě tak prostě baví a chápu že někoho ne. 

Ahoj Verčo, zajímalo by mě zda znáš firmu Herbalife a co na ni říkáš? Díky ;)
Ahoj znám a nemám v ní důvěru. 

Veru,doporučila by jsi FID dietu i když se na žádnou soutěž nechystám ? kolikrát týdně cvičíš kardio a silový mimo soutěž ? děkuji za odpověď :)
Rozhodně doporučila, není nad to naučit se vnímat vlastní tělo a jíst jen podle potřeb. Za mě je to ta nejlepší cesta. Kardio mimo soutěž...to je těžký, nevím jak to budu mít teď nastavený a poslední rok jsem skoro pořád byla v přípravě :D Jinak silovka určitě zůstane na cca 4-5x /týden, Kardio zatím jezdím každý den. 

Ahoj Verčo :)
vypadáš fantasticky!!!!! Gratuluji k úspěchům a držím palce v nastávající soutěži ;)
Mě zajímá tvá tuková dieta. Vím, že už jsi se o tomto zmiňovala ve článku pro aktin.cz, ale mohla by jsi to nějak přiblížit? Nejčastější jídla... popřípadě nějaký recept... Co trenink? změnilo se něco oproti předešlé přípravě?
Děkuji za inspiraci, pokud odpovíš na mou otázku...
Měj se krásně ;)
P.
Ahoj, moc děkuji :) Nejčastěji vajíčka, maso, avokádo, olivový olej, ořechy, ořechová másla. Vypadalo to třeba tak, že ke snídani jsem měla celá vajíčka se zeleninou, na oběd lososa s cuketou, svačinky většinou bílky s ořechovým máslem, popř. avokádem. Tréninky vypadaly pořád podobně, jen jsem měla díky tukům více energie a nebyla jsem tolik unavená. Ale to je individuální :) Letos jsem si ale tréninky upravovala hodně podle sebe, dostala jsem základní mustr a každý trénink pak vypadal podle mé nálady jinak :) Zkusím určitě něco sepsat :)

Veru za prvé mám doma už tu knížku a je dokonala!! Pořád podle ni něco kuchtím :-) 
A otázka: na redukci doporučuješ spíš HIIT nebo je podle tebe lepši,efektivnější silový trénink? 
A co děláš když tě přepadne chuť na sladké?
Moc mě těší, že se ti líbí :) Nejlepší je určitě kombinace obojího. Chuť na sladké už mě nepřepadla velmi dlouho :D ale pokud mám potřebu něco zobat řeším to nejčastěji zeleninou. 

Ahoj Verčo,
chtěla jsem se zeptat kde bys doporučila koupit závodní plavky a boty a jak vybrat velikost bot(zda jsou na to nějaké fígle :-) ). Dále jakou barvu a olej používáš na závody a opět kde bys doporučila zakoupit. Poté bych se ráda zeptala, zda nabízíš i trenérské služby a poradenství pro začínající bikiny popř. kde tě kontaktovat. (hlavně nácvik pozovaní by mne zajímal :-) ) , což další dotaz je jak se učit pozovat ?? Na internetu sem toho moc nenašla :-(. pak bych se zeptala jak to máš s kardiem :-) zařazuješ po tréninku nebo se mu vyhíbáš a pouze intenzivní treninky ?
Děkuji za odpověď seš velkou inspirací a tvoje stránky jsou plné supr informací . Moc Ti fandím :-) , měj se Verčo :-)
Ahoj, díky za podporu :) Plavky ti doporučím z Fitness plavky, boty jsem kupovala ze sexyboty.cz a velikost odpovídá klasicky velikosti bot. Barvu jsem používala kombinaci pro tany a jan tany, olejíček letos žádný. Nabízím i trenérské služby, poradenství i pozování, stačí mě kontaktovat na mail nebo na facebooku. Pozování je nejlepší natrénovat s někým, kdo už závodil, aby se na tebe podíval a poradil co a jak. Kardio dávám nalačno, po tréninku jsem řadila taky. 

Ahoj Verunko, 
nejdříve musím pochválit Tvou letošní formu - je úžasná! 
Potřebovala bych od Tebe menší motivaci, né, že bychom jí od Tebe měli málo, ale Tvůj blog a IG sleduji poměrně krátce a tak mi uteklo Tvé „školní“ období. Momentálně jsem na tom obdobně jako Ty v minulém roce- studuji, pracuji a cvičím, bez soutěží, jsem pouze velký závislák. :D A proto, se Tě chci zeptat, jak si to všechno zvládala skloubit dohromady, brzké vstávání, práce, fitko, večerní krabičkování, učení se a pak do toho všeho i soutěže plus domácí práce? Co bylo Tvou motivací? A hlavně, kde si na to brala sílu? :) Neměla si někdy chuť seknout se školou a soustředit se plně na cvičení? Tato představa mě láká každým dnem, na fitko si najdu čas vždycky, ale to učení…. vše je přednější :D 
Jsi úžasná, jak si to všechno úspěšně zvládla. To co si dokázala, dokáže jen několik lidí s hodně silnou vůlí. Jsi mou velkou motivací.
Děkuji za odpověď. Gratuluji k Tvým úspěchům a hodně štěstí na Tvé poslední soutěži, užij si to! :) Ať se Ti i nadále daří tak jako dnes. 
Zdraví Veronika 
Ahoj Veru, moc děkuji. V prvé řadě ti chci říct, že škola je to nejdůležitější. Určitě ji neodsouvej. Já sama jsem si prodloužila ročník a je to teď už tak těžké dodělat a donutit se, když jsem vypadla ze školního rytmu a to musím jen dopsat diplomku :D..věř mi :) Co se týče té motivace. Formulovala bych to spíše jako organizaci času. Mám ráda rozplánovaný den (jsem maniak na diáře :D) a je to jen o tom, jak dobře si to zvládneš rozvrhnout. Takže v tom je celé to tajemství. Roztřídit si čas tak, ať stihneš vše co chceš. S domácíma pracema navíc u nás nejvíce času tráví můj krasavec, který je v tomto ohledu skvělý a nikdo neuklidí doma tak pečlivě jako on. Většinou jsem hned po práci jela na trénink, pak domů, udělat něco do školy, večer uvařit. Víkendy jsem si pak dělala trochu volněji :) Držím palce.

Ahoj, mě by zajímalo, jak konkrétně vypadá tvůj trénink vršku těla. Už jsi několikrát publikovala, jak trénuješ spodek, ale vršek zatím nikdy. Ráda bych se inspirovala :)
Jinak gratuluju k úspěšné sezóně :)
Ahoj, děkuji. Na toto téma chystám samostatný článek, tak snad tě potěší :)

Ahoj Veronika, gratulujem k úspechom, máš bohovskú formu. Tá zmena je neuveriteľná. Držím ti palce aj naďalej.
Chcela by som sa ťa opýtať ako vyzerá tvoj bežný deň, kedy vstávaš, čo robíš a kedy ideš spať :-)
Ďakujem
Ahoj Katko, moc děkuji :) Vstávám většinou po čtvrté ranní, jdu na kardio, chystám jídlo do krabiček, snídám a běžou ranní rutinu :) Od sedmi do půl čtvté pracuji, pak věštinou jedu rovnou na trénink nebo předcvičovat do Online Fitness. Po tréninku se pak věnuji čemu je třeba - jdu nakoupit, uvařit, věnovat se klientům, blogu, jiným článkům, škole, ven s pejskem nebo si užívám čas s přítelem nebo kamarádkama. Chodím spát kolem desáté.

2 komentáře:

  1. Super, takéto sondy do tvojho života sú veľmi inšpirujúce :-)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělý článek. Tenhle typ postů mám moc ráda. A taky musím říct, že máš opravdu krásné nové fotky. I ty na FB. Akorát na některých bych tě málem nepoznala :D PS: Gratuluji ke všem tvým úspěchům v téhle sezóně. Jsi fakt skvělá že to zvládáš ;)

    http://lifestylebykej.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Každý komentář mě potěší ♥