úterý 23. března 2021

Začni cvičit doma - ebook #ZaFitTelo

 Chceš doma začít cvičit a nevíš jak na to? 

Potřebuješ plán, díky kterému se budeš posouvat? 

Máš chuť se hýbat a chceš tomu dát nějaký řád?

Pak právě pro tebe jsem vytvořila tréninkový plán na 4 týdny, ke kterému potřebuješ jen chuť se hýbat a trochu prostoru doma. 

Tréninky jsou postavené tak, ať procvičíš celé tělo, občas se u toho i zapotíš a někdy se budeš muset naopak trochu zklidnit. Postupem času, jak se budeš zlepšovat, budou i tréninky trochu náročnější, aby tě to posouvalo dál.
Cvičení je postavené tak, aby jsi se naučila základním cvikům, pracovat se středem těla, zlepšila kondici a celé tělo zpevnila.


Ebook je v PDF, můžeš ho tak snadno otevřít v počítači i mobilu. 
 

  • Tréninkový plán na 4 týdny

  • Bez pomůcek

  • 16 tréninků unikátních tréninků, které tě budou bavit

  • 57 instruktážních videí, které detailně popisují techniku cviku


    Koupit ho můžeš tady.


 

1 komentář:

  1. Dlouhou dobu jsem chodila do posilovny a myslela si, že to jinak nejde. Ale jak byly zavřené, tak jsem pochopila, že cvičit můžu v klidu doma. Pořídila jsem si TRX, začala jsem běhat a celkově víc využívat váhu vlastního těla. :) Jasně, s tím běháním mi pomohl manžel, který mi koupil u https://www.mibandshop.cz/nylon-mi-band-3-4-nahradni-naramek-suchy-zip/ náramek. ;-) Ale tak stejně by mě to dříve či později dohnalo. Teď jsem vlastně v posilovně už vůbec nebyla. Maximálně občas vyrazím do venkovní posilovny, kterou máme ve městě. :)

    OdpovědětVymazat

Každý komentář mě potěší ♥