středa 7. ledna 2015

Jaký byl rok 2014?

Nevím jak vy, ale já hrozně ráda čtu shrnutí minulého roku. Protože rok 2014 pro mě byl svým způsobem výjimečný, nemůžu si nechat ujít ve zkratce takový příspěvek napsat.
Samozřejmě můj život není jen fitness, stalo se i plno skvělých věcí v mém osobním životě..ty už ale pro Vás nebudou tak zajímavé a tak je moc uvádět nebudu :D
Někdy na přelomu února a března, na konci spolupráce s Robertem jsem byla nadšená ze změn svého těla a to tak moc, že jsem se rozhodla jít ještě dál. Vytvořila si nový cíl, sen, cestu, stát se bikinkou...Ani náhodou by mě ale nenapadlo, že nejen že se mi na konci roku podaří tento sen splnit, ale že mi to obrátí život novým směrem...o tom ale později.Rozhodla jsem se tedy ještě začít objem s Robertem a štěstí tomu chtělo, že jsem byla pozvána na casting do Žiliny do Mozolani teamu. Rozhodně to byl osud, že mě pak Mozolani do svého týmu nechtěl. Jeho slova mi v hlavě pořád zní..říkal, že možná pak bude litovat, že někoho z nás nevybral, že možná budem krásné bikiny, ale že teď to tak nevidí. Já jsem byla přesvědčená, že udělám všechno proto, aby si jednou řekl..sakra tu jsem měl vzít :D 


V dubnu jsem absolvovala první seminář o doplňcích stravy ve fitness institutu...asi tomu osud chtěl, poprvé jsem se setkala s Honzou Cahou..a to jsem ještě netušila, jak významný vliv na můj další život bude mít. 


Květen byl v tomto smyslu zlomový. Z dalšího semináře (Výživové postupy ve fitness), který jsem si užila s krasavcem a báječnou kamarádkou, jsem jela domů nejen plná nových informací, ale taky tak trochu rozhodnutá, že je načase změnit trenéra...a bylo to to nejlepší rozhodnutí.


Od května se začala moje spolupráce s Honzou, s tím nejlepším trenérem, kterého bych si mohla přát. Tuším že zhruba v červnu se ke stejnému kroku odhodlal i můj krasavec a sen postavit se na prkna, jsme si začali žít společně.


V Červnu jsem se poprvé podívala na nádherná těla bikin, physiqů, kulturistů na jednom pódiu na Olympia Amateur v Praze. Setkala jsem se se spoustou hvězd, které velmi obdivuji.. Zanechalo to ve mě obrovský dojem, moc ráda na to vzpomínám, byl to skvělý víkend. Bikiny byly tak nádherné, věděla jsem, že tohle je to co chci!


Dočkala jsem se prvního společného tréninku, pod vedením trenéra vůbec poprvé. Vyzkoušela jsem si, jak moc je trénink jiný a intenzivní, když na Vás někdo dohlíží. Poprvé z úst Honzy zaznělo, že to na podzim na prkna asi stihnu...Další krůček blíže k mému snu. 


Dovolenou jsme si užili s krasavcem na pár dní v Praze, zamilovali jsme si Sklizeno a místo památek jsme obchodili všechny obchoďáky, které v Praze mají :D Objev roku: Rifle pro pány se taky dají koupit za dvě stovky!


V srpnu jsem poprvé pocítila jaké to je mít ve svém jídelníčku zvlněné sacharidy, zaběhla jsem si už tradiční 10km závod We run Prague s mojí nejbáječnější Janičkou, letos s obrovským úsměvem na rtech. 

Díky iniciativě Vím, co jím jsem se konečně potkala s jedněmi z nejoblíbenějších bloggerek Haničkou, Blaničkou a Verunkou...


...a na konci měsíce jsem si začala plnit další sen a začala navštěvovat kurz fitness instruktora ve Fitness institutu.


Můj příběh se postupně objevil na stránkách ronnie, travalefit a závody se neskutečně blížily...
Co ale považuji za obrovský úspěch a z čeho mám zpětně jednu z největších radostí, že jsem se stala členem Aktin teamu, mé články můžete číst na jejich portále, díky nim mám postaráno o suplementy, natočila jsem své první tréninkové video, potkávám se se skvělými lidmi...prostě takový další splněný sen, o kterém se mi ani nesnilo :DKe konci roku se splnil další sen, startovala jsem na třech soutěžích v kategorii bikini fintess a myslím, že jsem se celkem slušně uvedla na scénu jedním třetím a dvěma šestými místy. Vyzkoušela jsem si, jaké to je, stát na pódiu v obrovské konkurenci a jen se utvrdila v tom, že tohle je můj směr, ta správná cesta, která mě naplňuje. 


Ke konci roku jsem měla možnost potkat jednu z mých nejoblíbenějších bikinek Nikol Weiterovou! 


Závěr roku už jsem si užívala doznívajících zážitků ze soutěží, setkání s osobnostmi...ve společnosti mých nejbližších a milovaných. Když to takto vidím, musím říct, že 2014 byl jedním z těch roků splněných přání...neskutečné, co všechno se stalo. Můžu jen věřit (a taky si za tím jít), že tento rok bude neméně vzrušující, úspěšný a lákavý. 

Co se v minulém roce povedlo Vám? z čeho máte největší radost?
Vaše V♥

35 komentářů:

 1. Super článek, já i jdu také za svým snem stát se bikinkou, doufám, že jaro 2016 nebo podzim 2016 mi neuteče.

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé kocko, v hodně věcech s tebou mam to same, jak kdybych cetla to svoje..Pro mě byl rok 2014 taky přelomový a úžasný �� rok 2015 je plný nových věcí a velké výzvy, vždyť víš ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, nové věci, výzvy a tak..držím ti moc palce;)

   Vymazat
 3. je krásné, jak si teď spokojená :) a to video z tréninku je strašně krásné natočené, moc ti to sluší!

  OdpovědětVymazat
 4. Podle mého názoru jsi měla super rok. A obdivuji tě, kolik jsi toho vůbec za rok dokázala :)

  http://behealthy-befit-now.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 5. já z tebe mám úplně husinu !!! :D je to krásný to takhle číst, moc ti držím palce, aby ti dál všechno vycházelo, aby se tě drželo zdraví a taky trochu štěstí !!! fakt jsi báječná Veru <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi skvělá Haničko, děkuji moc :* i tobě přeji hodně štěstí

   Vymazat
 6. Super, taky hrozně ráda čtu tahle shrnutí, je fajn se ohlédnout zpátky a vidět, co všechno máme za sebou :) A ty máš těch úspěchů opravdu hodně! Hrozně ti držím palce dál - obdivuju, jak si jdeš s úsměvem za svým :) Drž se v roce 2015!

  OdpovědětVymazat
 7. Krása! Přečetla jsem to jedním dechem :) A neskutečné, jak ses nevzdala i přesto, že ti bylo vlastně řečeno od odborníka, že na to nemáš. Wow! Určitě se bil do hlavy, když viděl tvé úspěchy :*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verunko moc díky..to víš jsou názory lidí, na kterých mi záleží mnohem více..a ty mě ženou dopředu :)

   Vymazat
 8. Mám neskutečnou radost z Tebe i za Tebe, Verunko <3 Dosáhla jsi obrovských úspěchů a posunula se o velký krok, ba skok kupředu a moc Ti držím pěsti, aby se Ti i nadále dařilo minimálně tak jako doposud :))) Moc Ti fandím a těším se na každý příspěvek či receptík! <3

  OdpovědětVymazat
 9. Super článek :) A hrozně velká inspirace do roku 2015!

  OdpovědětVymazat
 10. SUPER VERU!! Máš můj velký obdiv a držím palce ať se ti v roce 2015 podaří dosáhnout vše, co si přeješ ;)

  OdpovědětVymazat
 11. Neskutečná paráda, tomuhle já říkám, splnit si svůj sen! :)

  OdpovědětVymazat
 12. Až k neuvěření co všechno lze stihnout za 12 měsíců, když člověk opravdu chce. Přeji hromadu dalších úspěchů! :)
  Fit Maddie

  OdpovědětVymazat
 13. Veru, jsi úžasná!! :) To video je krásný, jsi skvělá motivace :)

  OdpovědětVymazat
 14. Ahoj, mám takový dotaz. Jak se dá přihlásit se na bikini fitness? Chtěla jsem to zkusit. Myslím, že s mojí pílí a skvělou trenérkou po boku bych to alespoň měla zkusit. Nevěřím v tak skvělé výsledky, kterých si dosáhla ty, ale aspoň to zažít. Přemýšlím o tom už druhým rokem, ale pořád se jen odhodlávám. Verča

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj Veru, no musíš vyplnit přihlášku na skfcr. tam taky najdeš všechno info

  OdpovědětVymazat
 16. Gratuluji k úspěchům a děkuji, že se o ně taky dělíš s námi. Sledovala jsem tvou cestu a vždycky mě potěšilo, když jsi na ní pokročila dále. Je krásné, že se k tobě přidal i přítel, takže máte společné cíle a sny. To se mi bohužel nedaří, přítel má jiné koníčky a mým sportovním nerozumí (vždy mám tedy volbu, zda se věnovat svým, či jeho zájmům) Upřímně ti přeji, aby se i nadále dařilo a těším se na tento rok! :) K.

  OdpovědětVymazat
 17. Gratuluji a držím pěsti do další sezóny. Narazil jsem na tebe přes moji kamarádku Mirku Šrámkovou, která dělala taky kurz u institutu. Honza je super je trenér a doufám, že společně s Markét a Silvou a všeobecně s celým Aktinem zase vytvoříte trochu konkurence tady v ČR, ale časem snad i ve světě. :)

  OdpovědětVymazat
 18. Ahoj, můžu se zeptat - odkud máš tu sportovní podprsenku, kterou máš na sobě v tom videu od Aktinu? Je strašně pěkná!! :D Díky :))

  OdpovědětVymazat

Každý komentář mě potěší ♥